Kawały w poczekalni

co mówi terrorysta do dziecka
wysadzę cię pod szkołąjak nazywa się największy las na świecie
LAS VEGAS
Autor: Anonim
Dodany 6 dni temu
Jasio co wraz z przedszkolem poszli na święta do teatru z Mikołajem mama zapłaciła aż 100 zł Jasio czekał w kolejce 30 minut ale zabrakło prezentu dla Julki, Jasio: proszę pani dlaczego Julka nie dostała prezentu? Pani nauczycielka: dlatego bo się już wszystkie skończyło znaczy nie znaczy nie po prostu musimy już wspierać hehe😅 Jasio: idę do Mikołaja się spytać pani nauczycielka: nie nie lepiej nie Jasio: święty Mikołaju dlaczego Julka nie dostała prezentu a reszta dostała? Święty Mikołaj: dlatego bo się wszystkie skończyły Jasio: ale jej brakuje Mikołaj: idź już bo macie autobus Jasio: okej podzielę się z Julką damię i całe moje Mikołaj: nie lepiej nie. Jasio: to nie Mikołaj tylko diabeł diabeł: ha ha ha już mi nie uciekniecie mu ha ha ha pani nauczycielka: szybko zbierajcie się Julka: okej nie dostałam tylko prezentu jasio: masz Julka: o dziękuję bardzo pani nauczycielka: szybko szybko demon: ha ha ha jednak jestem demonem co nie Jasio: o nie to demon uciekać demon Bożera wszystkich (koniec?
Autor: Anonim
Dodany 29 dni temu
Pani w klasie mówi aby na następny dzień przynieść karkówkę, dzieci następny dzień przygotowali się do kartkówki i pani pyta a co to za kartkóweczki miały być karkóweczki widzicie jedna osoba tylko je przyniosła pani wszystkim wpisuje uwagi a tylko jednej osobie piątkę za przygotowanie się
Autor: Anonim
Dodany 29 dni temu
Nazywają się wszy od roślin?
Mszczyce
Autor: Anonim
Dodany 29 dni temu
idzie pijany tadeusz do domu stacha przy ulicy majowej w Lubomierzu puka do drzwi i mówi tadek: stachu !!! otwieraj bo mam browary !!! a stachu do tadka " do dupy wejdziesz skurwysynu jebany !!!!!!! spierdalaj świnio pierdolona !!!!!!!! pijany tadeusz dostaje kurwicy : kuuurrwwaaaaaa jeeeeebaaana maaaaać !!!!! i napierdala drzwiami kuuurwaaaa puuuuumm puuuuuum i drzwi wyjebały się z futryny stachu dzwoni na policje : halo policja !prosze przyjechać kurwa mać na ulice majową żul zajebany morde wydziera i wszczyna awanture tadek do stacha : po ciebie świnio jebana !!!! wpuścisz mnie kurwa mać do domu czy nie ??? stachu do tadka : do dupy spierdalaj świnio jebana !!!!!! tadeusz wybija kamieniami szyby w oknach kurrrwwaaaaaaa jeeeep i biega sprintem rzuca sie na stacha i napierdala : aaaaa maaaassz aaaaaaa maaaasz !! a astachu gwałtownie wstaje tak mocno jebnął w tadka ryja że ten upadł i stracił przytomność.
Autor: Anonim
Dodany 46 dni temu
Syn mówi do ojca:

-Tato, dlaczego jest tak mało psów?

A tata mówi:

-Spytaj się chińczyka.
Autor: Anonim
Dodany 58 dni temu
Jasio pyta pijanego tatę
-tato powiedz "stół z powyłamywanymi nogami"
Tata na to
-stół z powyłamywywanaymi nogami
Autor: Anonim
Dodany 62 dni temu
z pławnej idą do baru pijany roman i kazimierz roman zamawia sobie golonkę a kazimierz kiełbase wita romka robert makłowicz: siema romek masz golonke plus pepsi smacznego a tamten żul zajebany do dupy wejdzie i gówno z dupy dostanie powiedz jemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! robert makłowicz jeszcze dodaje do kazimierza : za kiełbase kurwa 1000500100900 !!!!! a kazik do makłowicza : skąd kurwa mać wezme 1000500100900 z dupy kurwa ??? awantura robi się mega brutalna kazik rozpierdala w barze stoły krzesła i drzwi wyjebały sie z futryny kurwaaaa puuuuuuuuuuuum !!!!!!!!!!!!!!!!! robert makłowicz dzwoni na policje : halo policja kurwa !!! prosze przyjechać do mikra bar we lwówku żul zajebany wszczyna awanture !!!!! kazik pijany wydziera ryja na cąły bar do makłowicza : po ciebie świnio jebana !!!!!!!!!!!!!!! awantura strasznie brutalna do kazika : uspokój się świnio jebana zaraz kurwa stąd wylecisz !!!!!!!!!!!!!!!! roman wychodzi kazik wyciąga pistolet i strzelił w butle gazową butla pierdolnęła w barze kuuuurwwwaaaa puuuuuum sam ryj makłowicza wyleciał w pizdu !!!!
Autor: Anonim
Dodany 62 dni temu
Dowcipy online: 49
All online: 837
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0027s, odsłon: , 09:04:09